Kadence WooCommerce Email Designer - en to fi translation catalogue (62 entries)

en: Export
fi: Vie

en: Import
fi: Tuo

en: Title
fi: Otsikko

en: None
fi: Ei mitään

en: Save
fi: Tallenna

en: Reset
fi: Aseta perustilaan

en: Addresses
fi: Osoite

en: Footer text
fi: Teksti alatunnisteessa

en: Recipient(s)
fi: Vastaanottaja(t)

en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to %s.
fi: Kirjoita tämän viestin vastaanottajat. Erota pilkulla. Oletus on %s.

en: Full refund subject
fi: Sähköpostin aihe kokonaan hyvitetylle tilaukselle

en: Partial refund subject
fi: Sähköpostin aihe osittain hyvitetylle tilaukselle

en: Background color
fi: Taustaväri

en: Show
fi: Näytä

en: New customer order
fi: Uusi tilaus

en: [{site_title}] New customer order ({order_number}) - {order_date}
fi: [{site_title}] Uusi tilaus asiakkaalta ({order_number}) - {order_date}

en: Thank you for your order
fi: Kiitos tilauksesta

en: Your {site_title} order receipt from {order_date}
fi: Vastaanottokuitti {site_title} verkkokaupasta, tilaus pvm. {order_date}

en: Your order is complete
fi: Tilaus on valmis

en: Your {site_title} order from {order_date} is complete
fi: Tilaus {site_title} verkkokaupassa, tehty pvm. {order_date} on valmis

en: Invoice for order {order_number}
fi: Lasku tilaukselle nro. {order_number}

en: Cancelled order
fi: Peruttu tilaus

en: Order {order_number} details
fi: Tilauksen {order_number} tiedot

en: Your order has been partially refunded
fi: Tilaus on osittain hyvitetty

en: Your order details
fi: Tilauksen tiedot

en: Failed order
fi: Epäonnistunut tilaus

en: Welcome to {site_title}
fi: Tervetuloa  {site_title} verkkokauppaan

en: A note has been added to your order
fi: Tilaukseesi on lisätty kommentti

en: Password reset instructions
fi: Ohjeet salasanan palautukselle

en: [{site_title}] Cancelled order ({order_number})
fi: [{site_title}] Peruttu tilaus ({order_number})

en: Your {site_title} order from {order_date} has been refunded
fi: Tilaus {site_title} verkkokaupassa, tehty pvm. {order_date} on hyvitetty

en: Your {site_title} order from {order_date} has been partially refunded
fi: Tilaus {site_title} verkkokaupassa, tehty pvm. {order_date} on osittain hyvitetty

en: Your {site_title} order from {order_date}
fi: Tilaus {site_title} verkkokaupassa, joka on tehty pvm. {order_date}

en: [{site_title}] Failed order ({order_number})
fi: [{site_title}] Epäonnistunut tilaus ({order_number})

en: Your account on {site_title}
fi: Tili {site_title} verkkokaupassa

en: Note added to your {site_title} order from {order_date}
fi: Kommentti on lisätty {site_title} verkkokaupassa {order_date} tehtyyn tilaukseen

en: Password reset for {site_title}
fi: Salasanan palautus {site_title} verkkokaupassa

en: Your order has been received and is now being processed. Your order details are shown below for your reference:
fi: Tilaus on vastaanotettu ja sitä käsitellään. Tilauksen tiedot ovat tässä:

en: Your order is on-hold until we confirm payment has been received. Your order details are shown below for your reference:
fi: Tilauksesi on pysäytetty kunnes vahvistamme maksun vastaanottamisen. Tilauksen tiedot ovat alla, tiedoksi.

en: Hello, a note has just been added to your order:
fi: Hei, tilaukseen on lisätty kommentti:

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Pay for this order
fi: Maksa tämä tilaus

[ctx: table headings in notification email]
en: Price
fi: Hinta

en: Your password has been automatically generated: %s
fi: Salasana on luotu automaattisesti: %s

en: You can access your account area to view your orders and change your password here: %s.
fi: Tilistäsi voit katsoa tilauksesi ja muuttaa salasanan. Pääset tiliin tästä: %s.

en: For your reference, your order details are shown below.
fi: Tiedoksi: Tilauksen tiedot alla.

en: Click here to reset your password
fi: Kun haluat palauttaa salasanan, paina tästä.

en: Billing address
fi: Laskutusosoite

en: N/A
fi: Ei saatavilla/-tietoa

en: Shipping address
fi: Toimitusosoite

en: Customer details
fi: Asiakkaan tiedot

en: Downloads
fi: Lataukset

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Order Details
fi: Tilauksen tiedot

note: translators: %s: Order ID.
en: Order number: %s
fi: Tilausnumero: %s

en: Order date:
fi: Tilauksen päiväys:

note: translators: %s: Order ID.
en: Order #%s
fi: Tilaus #%s

en: Product
fi: Tuote

en: Quantity
fi: Määrä

en: Price
fi: Hinta

en: Note:
fi: Kommentti:
