Kadence WooCommerce Email Designer - en to nl translation catalogue (58 entries)

en: Export
nl: Exporteren

en: Import
nl: Importeren

en: Title
nl: Titel

en: None
nl: Geen

en: Save
nl: Opslaan

en: Reset
nl: Herstellen

en: Addresses
nl: Adressen

en: Footer text
nl: Footer tekst

en: Recipient(s)
nl: Ontvanger(s)

en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to %s.
nl: Vul ontvangers in (kommagescheiden) voor deze e-mail. Standaard %s.

en: Full refund subject
nl: "Volledige terugbetaling" onderwerp

en: Partial refund subject
nl: "Gedeeltelijke terugbetaling" onderwerp

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: New customer order
nl: Nieuwe klant bestelling

en: [{site_title}] New customer order ({order_number}) - {order_date}
nl: [{site_title}] Nieuwe bestelling ({order_number}) – {order_date}

en: Thank you for your order
nl: Bedankt voor je bestelling

en: Your {site_title} order receipt from {order_date}
nl: Ontvangstbewijs voor je bestelling van {order_date} bij {site_title}

en: Your order is complete
nl: Je bestelling is afgerond en/of verzonden

en: Your {site_title} order from {order_date} is complete
nl: Je bestelling bij {site_title} van {order_date} is afgerond en/of verzonden

en: Invoice for order {order_number}
nl: Factuur voor bestelling {order_number}

en: Cancelled order
nl: Geannuleerde bestelling

en: Order {order_number} details
nl: Bestelling {order_number} gegevens

en: Your order has been partially refunded
nl: Je bestelling is gedeeltelijk terugbetaald

en: Your order details
nl: Je bestelgegevens

en: Failed order
nl: Mislukte bestelling

en: Welcome to {site_title}
nl: Welkom bij {site_title}

en: A note has been added to your order
nl: Een notitie is toegevoegd aan je bestelling

en: Password reset instructions
nl: Instructies voor wachtwoord herstellen

en: [{site_title}] Cancelled order ({order_number})
nl: [{site_title}] Geannuleerde bestelling ({order_number})

en: Your {site_title} order from {order_date} has been refunded
nl: Je bestelling bij {site_title} van {order_date} is terugbetaald

en: Your {site_title} order from {order_date} has been partially refunded
nl: Je bestelling bij {site_title} van {order_date} is gedeeltelijk terugbetaald

en: Your {site_title} order from {order_date}
nl: Je bestelling bij {site_title} van {order_date}

en: [{site_title}] Failed order ({order_number})
nl: [{site_title}] Mislukte bestelling ({order_number})

en: Your account on {site_title}
nl: Je account op {site_title}

en: Note added to your {site_title} order from {order_date}
nl: Notitie toegevoegd aan je bestelling bij {site_title} van {order_date}

en: Password reset for {site_title}
nl: Wachtwoord reset voor {site_title}

en: Your order has been received and is now being processed. Your order details are shown below for your reference:
nl: Je bestelling is ontvangen en is nu in behandeling. Ter referentie worden hieronder je bestelgegevens getoond:

en: Your order is on-hold until we confirm payment has been received. Your order details are shown below for your reference:
nl: We verwerken je bestelling wanneer de betaling binnen is. Je bestelgegevens worden hieronder weergegeven ter referentie:

en: Hello, a note has just been added to your order:
nl: Hallo, er is zojuist een notitie toegevoegd aan je bestelling:

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Pay for this order
nl: Betaal voor deze bestelling

en: Your password has been automatically generated: %s
nl: Je wachtwoord is automatisch gegenereerd: %s

en: You can access your account area to view your orders and change your password here: %s.
nl: Je kunt je account hier raadplegen om je bestellingen te bekijken en je wachtwoord te wijzigen: %s.

en: For your reference, your order details are shown below.
nl: Ter referentie worden hieronder je bestelgegevens getoond.

en: Click here to reset your password
nl: Klik hier om je wachtwoord opnieuw in te stellen

en: Billing address
nl: Factuuradres

en: N/A
nl: Niet beschikbaar

en: Shipping address
nl: Verzendadres

en: Customer details
nl: Klantgegevens

en: Never
nl: Nooit

en: Order Details
nl: Bestelgegevens

note: translators: %s: Order ID.
en: Order number: %s
nl: Bestelnummer: %s

en: Order date:
nl: Besteldatum:

note: translators: %s: Order ID.
en: Order #%s
nl: Bestelling #%s

en: Quantity
nl: Aantal

en: Price
nl: Prijs

en: Note:
nl: Notitie:
